Програма «Бібліоміст» визначила групу українських публічних бібліотек, що пройшли відкритий конкурсний відбір і стали переможцями в рамках четвертого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету»
05 лютого 2013 р. програма «Бібліоміст» оголосила, у бібліотеках яких 157 населених пунктів до кінця року запрацюють центри вільного доступу до інтернету та навчання комп’ютерної грамотності під час спільної прес-конференції за участю заступника Міністра культури України Тимофія Григоровича Кохана, директора програми «Бібліоміст» Матея Новака, директора Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Джеда Бартона, генерального директора Національної парламентської бібліотеки України Тамари Ізмайлівни Вилегжаніної та Президента Української бібліотечної асоціації Ірини Олександрівни Шевченко.
Серед бібліотек-переможців також КУ «Централізована міська бібліотечна система для дітей» м. Одеса
Універсальний читальний зал ЦМДБ ім. А. П. Гайдара
Бібліотека-філія №23 КУ ЦМБС для дітей
Бібліотека-філія №24 КУ ЦМБС для дітей