Дивосвіт українського письменника

2018-03-16

Бібліотека-філія №8 організує цикл літературних зустрічей з провідними письменниками міста. Цього разу до актової зали 60-ї школи був запрошен Богдан Іванович Сушинський. Поспілкуватися з письменником прийшли читачі 4-х класів. Дітям було надзвичайно цікаво поринути в історію разом із науковцем, познайомитися з його творами та запитати про життя та натхнення автора.

Помітне місце в творчості Б. Сушинського посідають твори для дітей. Юним читачам добре відомі повісті «Танець степового коня», за яку його удостоєно премії імені М.Трублаїні, «З розвідки не повернувся», «За лінією життя», «Зоряний берег», «Візьми мене з собою, Магеллане…». Письменник - лауреат обласної премії ім. Е. Багрицького та багатьох інших. Всі ці книги автор представив дітям, зацікавив їх своїми думками та рекомендував взяти їх в бібліотеці. Малюки просили автографи, дякували за цікаву зустріч квітами та подарунками.