“ВЕЛИКІ ІСТОРІЇ ВЕЛИКОГО КОХАННЯ”

2018-03-14

- назва літературно-музичної галереї портретів, що присвячена весні і коханню, яке охоплює людей будь якого віку. Ось про це і йшла мова на святі любові. Вірші, натхненні коханням, музика Шопена, сторінки життя і творчості митців та їх муз,- все це лунало у Центральній міській дитячий бібліотеці, що на Французькому бульварі 11а. Свято підготували і провели завідувач відділом обслуговування Людмила Волкова, бібліотекар Ганна Каразей, методист Людмила Самодаєва для дев' ятикласників НВК №90. Романс на вірші Ф.Тютчева прозвучав у виконанні соліста Одеського національного академічного театру опери та балету народного артиста України Анатолія Капустіна. Ця тема схвилювала юних читачів, а, можливо, дала відповіді на деякі питання.