У гості до військових моряків

2018-01-22

Раніше на Новорічні свята збиралися великими ватажками, одягали веселі костюми і колядували та щедрували. Виконували колядки і щедрівки акапельно, без музичного супроводження. Саме такий спів продемонстрували читачі бібліотеки-філії №23 та учні шкіл№113 та 66 одеському загону морській охорони. Разом з бібліотекарями та вчителькою Гринько Г. Д. вони розіграли цілу виставу «Водіння кози». З побажаннями миру та добра посівали захисників пшеницею. Військові із вдячністю прийняли поздоровлення. Одарили колядників солодкими подарунками та провели для них екскурсії по своїм кораблям. Діти та дорослі мали змогу побачити на власні очі життя та побут військових моряків, почути звук морського дзвону (ринду).