Казки, що оживають

2024-03-29

27 березня - Всесвітній день театру

Хто в дитинстві не уявляв себе в ролі актора? І ось цього дня у читачів УЧЗ з'явилася така можливість. З'явилася вона завдяки спільним зусиллям бібліотекарів та волонтерів Товариства Червоного Хреста України.

Читачі дізналися, що театр починається з... книжки, яка потім стає п'єсою. А потім ця п'єса вже стає виставою.

Відбулася невеличка вікторина за казками, які відомі всім із самого раннього дитинства - "Колобок", "Курочка Ряба" і "Червона Шапочка". Дітки показали, що ці казки вони дійсно знають дуже добре.

А ілюстрацією до цих книг була постанова, де акторами були ляльки.

Ця гра настільки захопила дітей, що вони самі виявили бажання інсценувати казку "Теремок".

І треба казати, що спроба ця була досить вдалою.

Маленьким читачам подібна гра дуже сподобалася, і вони неохоче покидали бібліотеку. Цього дня вони встигли багато чого - згадати старі улюблені казки, переглянути цілих чотири лялькових вистави, а деяким навіть побути трохи акторами.

Приходьте до нас на Катерининську, 67.