"Портрети"

2024-02-26

/Files/images/Світлина 2.jpg

23 лютого в бібліотеці-філії №4 пройшов захопливий захід для дітей віком від 6 до 10 років "Портрети". На цьому майстер-класі кожний учасник відкрив для себе світ мистецтва та створив унікальні шедеври своїми власними руками.

А бібліотекарка Наталія Мацькур презентувала читачам нову книжку чудес та історій "Зараз щось як розкажу!" Це збірка зворушливих і смішних казок на сучасний лад від письменниці Слави Світової з яскравими ілюстраціями Олександра Шатохіна. Тут дівчатка хочуть бути пожежницями, а не принцесами, справжні лицарі не бояться бути вразливими й проявляти емоції, привиди не завжди страшні, а й самі можуть усього боятися, як і феєчки не всі милі та часом дуже навіть грізні й геть не в гуморі. Ці герої ламають всі казкові стереотипи про себе, чим і приваблюють читачів.

Дякуємо за цікавий майстер-клас партнерам громадської організації "Істок" за підтримки міжнародної гуманітарної організації IsraAID.