Славна дочка України (до дня народження української поетеси Лесі Українки)

2024-02-23

Частина творчого доробку видатної української письменниці Лесі Українки розрахована на дитячу аудиторію. Сьогодні, 23 лютого, в колі маленьких читайликів бібліотекар молодшого відділу дитячої бібліотеки №37 Олена Лескова намагалася відтворити чарівний світ казок та дитячої поезії, який поетеса черпала із захопливих краєвидів нашої країни.

Книжки Лесі Українки для дітей – цікаві, повчальні, дивовижно ілюстровані, тому дуже сподобалися дітям. Зустріч була корисною, цікавою і пізнавальною. Діти разом з бібліотекарем читали вірші, розіграли казку «Три метелики», подивилися повчальний мультфільм «Біда навчить». А завдання додому подивитися фільм «Мавка. Лісова пісня» було сприйнято з великою радістю.

Тож дякуємо великій українській поетесі Лесі Українці та дітям і вихователям дитячого садка № 42 за можливість спілкування, обміну емоціями, отримання великого задоволення від зустрічі з нашими маленькими читачами.