Вітальня доброти: «Щастя творити добро»

2024-02-23

Останній місяць зими - лютий багатий на свята…
17 лютого – Всесвітній день спонтанного прояву доброти.
Таке молоде й таке потрібне свято! Адже, живучи в темпі великих міст, ми забуваємо про базові людські почуття – доброту й милосердя.
Щоб творити добро, треба дотримуватись принципів доброчесності, бути ввічливими та допомагати іншим, виражати подяку, бути люб’язними. І ваші вчинки можуть приносити радість як вам, так і оточуючим.
До учнів 2—4 класів ліцеїв № 30 та 41 завітали бібліотекарі дитячої бібліотеки № 10 з метою ознайомити з історією цього свята, допомогти з’ясувати сутність понять «добро» і «доброта» та спонукати творити добро.
Діти залюбки взяли участь у грі «Навчаємось доброти» і виконали декілька вправ «Добрі слова», «Комплімент».
А потім бібліотекарі провели огляд книжкових новинок і запропонували маленьким читачам приєднатися до акції «Веселка добрих справ», яка триває у бібліотеці.