"Книга - твій друг, без неї, як без рук"

2017-09-25

Бібліотекарі дитячої бібліотеки філії №10 запросили на екскурсію "Книга - твій друг, без неї, як без рук" учнів 1-а класу ОЗОШ №30.

Першокласники відразу опинилась на казковій галявинці, де тече блакитний струмочок, сяє яскраве сонечко, літають метелики. Діти слухали уважно та зачаровано розповідь бібліотекаря про незвичайний книгокрай - Бібліотеку. Про Дім, де живуть книжки - розумні та цікаві. І все це багатство охороняє дідусь Домовичок.

Хлопчики та дівчатка дізнались що таке абонемент, читальний зал, книжкові полиці.

Веселу вікторину по казках провели лялькові персонажі - дівчина Даринка та дід Панас.

Після лялькової вистави учням була представлена книжкова виставка по правилам протипожежної безпеки, які треба знати і завжди дотримуватись їх: не запалювати газової плити, не користуватися електроприладами без дорослих, не гратися із сірниками, не підпалювати папір та інші легкозаймисті предмети. Ці правила протипожежної безпеки були закріплені під час евакуації усіх присутніх через запасний вихід бібліотечного приміщення.

Наприкінці заходу бібліотекарі побажали маленьким гостям здоров'я, добре вчитися, відвідувати бібліотеку і виконувати усі правила безпеки, щоб не трапилось біди.