«Туризм: нове, цікаве, невідоме»

2017-09-13

13 вересня у бібліотеці-філії №8 учні 7-го класу 103 школи взяли участь у диспуті – «Туризм: нове, цікаве, невідоме», який був проведений бібліотекарем Тетяною Зуєвою.

Подорожувати можна по-різному: літаком, поїздом, автомобілем, пішком. Дивлячись на світ, не можна не дивуватися. Що може бути цікавішим за нові відкриття? Земля чекає своїх дослідників і розкриває перед ними свої таємниці. Оточуючий нас світ нескінченний у своєму розмаїтті. Саме тому в кожного з нас виникає природне бажання подорожувати. Видивляємось на географічній карті маловідомі назви, дивуємось з незвичних, уважно розглядаємо обриси чужих країн і материків. Майбутні мандри так захоплюють, що ми нерідко зовсім забуваємо про те, що поруч. Треба вміти не тільки дивитися, а й бачити.

Учні розповідали про свої подорожі країнами світу, та рідною Україною, ділились своїми враженнями від побаченого та пережитого. Всі розповіді були цікаві та емоційні. Дуже приємно, що подорожуючи, діти цікавляться історією, культурою, чудовими спорудами і архітектурними пам'ятниками, палацами, церквами, музеями, театрами і просто мальовничими місцями.