Листи Івана Липи

2021-05-25

21 травня, у приміщенні Бібліотечно-інформаційного центру “Централізованої бібліотечної системи для дітей” міста Одеси, пройшла презентація збірки “Листування Івана Липи”, упорядником якої є доцент, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу теорії та методики бібліографії Інституту біографічних досліджень Ігор Стамбол.

Молодий науковець яскраво презентував свою роботу. Пан Ігор майстерно тримав аудиторію, розповідіючи про життя видатного одесита. Слухачі поринули в часи тогочасної Одеси, провели паралелі з сьогоденням. Особливо, присутніх, захопило цитування листів Івана Липи, зокрема, лист “Про погодні умови”, в якому розповідалось про подорож з Дальника до Одеси.

Колектив “Централізованої бібліотечної системи для дітей” міста Одеси бажає Ігорю Стамболу втілення всіх мрій та творчого зростання.