Нестаріючий детектив

2021-05-20

Найскладніші загадки і таємниці, що не дають спокою, колоритні герої і несподівані сюжетні повороти: хороший детектив ніколи не змусить вас нудьгувати.

Класичні історії про розслідування будуються за суворими канонами, один з яких - надати читачеві всі факти для того, щоб він сам міг завершити «справу», так що детективи - це не тільки хороший спосіб провести час, а й інтелектуальна розминка.

19 травня в філіалі бібліотеки для дітей №37 був проведений День бібліографії, тематика якого присвячена популяризації детективної літератури. В читальній залі читачів чекала книжкова виставка «Книжки для тих, хто любить читати детективи».

Бібліотекарі відділу 1-4 класів відвідали чотирикласників школи №44, познайомили маленьких читачів з книжками про славетних детективів, які рятують світ від злочинців.

А старшокласники школи №12 зустрілися з класиками детективного жанру – Едгаром По, Артуром Конан Дойлем, Жоржем Сіменоном. Найбільше читачам сподобались детективні твори сучасного українського письменника Андрія Кокотюхи.