"Журавлі летять на Південь"

2021-05-25

/Files/images/IMG_20210521_171933[1].png

Такий пост 20 травня розмістив у себе на сторінці FB лідер гурту "Ot Vinta" Юрій Журавель. Саме так музикант сповістив про приїзд до Одеси. А вже 21 травня у приміщенні 21 філіалу "Централізованої міської бібліотечної системи для дітей" міста Одеси, що знаходиться за адресою вулиця Посмітного, 33, відбулася презентація культурно-просвітницького проєкту "Знай наших", за участі самого автора Юрія Журавля. Зустріч відбулася у рамках проведення всеукраїнської виставки-форуму "Українська книга на Одещині", яка проходить в Одеській національній науковій бібліотеці.

Поспілкуватись з українським музикантом прийшли учні сьомого класу 81 ліцею та всі небайдужі до культурного життя України.

Зустріч бала емоційною, драйвовою, відвертою. Це було живе спілкування з різними питаннями, нестандарними відповіддями та позитивним настроєм, що і є найважливішим у людському спілкуванні. Пан Юрій поділився своїми поглядами на українську історію та провів паралелі із сучасністю. А найголовніше - показав, що Україна має власних героїв, які заслуговують на нашу повагу та гордість.

Заступник директора КУ "ЦМБС для дітей" міста Одеси Юрій Горбатенко подарував тезці на пам'ять про зустріч у дитячій бібліотеці, дружній шарж (автор шаржу Старченко Олена). Художник, автор прєкту подарував дитячій бібліотеці книги, календарі, які будуть нагадувати про Журавля в Одесі.

Юрію Журавлю бажаємо здоров'я та втілення всіх ідей. Щиро вдячні за зустріч та позитивні емоції!