Новенька книжка в бібліотеці!

2021-05-13

Новенька книжка з'явилась в бібліотеці! Бібліотекарі філії 4 пропонують вашій увазі книгу "Кісточка оливи". Сім'я давніх греків у пошуках кращого життя вирушає в далекі Причорноморські землі, де вже є кілька грецьких поселень - "Боги присудили їм оселитися в Тірі. Та історія відбувалася дуже давно. Відтоді місто Тіра називалося по-різному. Одна з назв збереглася донині. Якщо ви колись побуваєте в місті Білгороді-Дністровському Одеської області, то побачите руїни давнього міста Тіра. А річка Тірас і досі є, тільки тепер її знають як Дністер." Тут антична культура сплітається з місцевою, степовою. Як довго мандрувати по морю, яке "греки здавна називали Понтом Евксинським?" Тепер ми звемо це море Чорним. Яку часточку рідного дому привезти з собою, а що залишиться тільки щемким спогадом? Ви дізнаєтесь, любі читачі, якщо завітаєте до бібліотеки-філії 4 та прочитаєте книжку Ольги Купріян "Кісточка оливи" і тоді зрозумієте чому саме така назва. До зустрічі!