Творча майстерня

2021-05-06

/Files/images/фото ляльки.jpg

У бібліотеці-філії №11 розпочав свою роботу гурток «Творча майстерня» Тема сьогоднішнього заняття «Мандри у ляльковий дивосвіт»

Ляльковий театр, це мініатюрне диво, маленький світ, який вражає уяву, як дорослих, так і дітей буйством фарб і різноманітністю сюжетів, зачіпає нотки захоплення в душі кожної людини.

Багато хто погодиться з тим, що в фігурці, створеної за подобою людини, укладена якась магічна сила, - ніби той, хто сидів над безмовним творінням, вклав у неї частинку власної душі, емоцій, бажань...

Під час заходу читачі мали змогу заглибитися у таємничий світ ляльки, дізнатися про її історію, познайомитися з обрядовими, обереговими та авторськими ляльками, також створити свою ляльку-маріонетку.