"Чи легко бути толерантним?"

2021-04-28

Ми, дорослі, намагаємось добре навчити нашіх дітей, але більш за все хочеться виховати людину добру, чуйну, милосердну. Тому потрібно нагадувати про те, що необхідно бути добрим душею, терпимим, милосердним та співчутливим. Толерантність - це ставлення до інших людей як цінності, що виражається у визнанні, розумінні та прийнятті представників інших культур. Це терпімість до чужих думок, вірувань і поведінки.

Учні ЗОШ 5, 4 та 6 класів за допомогою бібліотеки 48 провели виховну годину "Чи легко бути толерантним?"

Разом з дорослими діти дійшли одного висновку, що ми всі різні, але ми всі рівні.

Діти нагадали нам, які важливі поняття "дружби", "миру", "добра", "поваги" та "терпіння". Їхнім висновком було одне: "Бути різними - це нормально!"

Під час зустрічі панувала приємна та позитивна атмосфера з обговоренням, де учні могли висловити власну гідну думку.

Книжкова виставка була дуже внагоді, бо більшість художніх творів українських та зарубіжних письменників само про Це!