Всеукраїнський День бібліотек

2020-09-28

/Files/images/IMG_20200925_123125.jpg

В останній вересневий день біля дитячої бібліотеки-філії №10 на Ярмарковій площі відбулося традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський День бібліотек.

Завідуюча філії Бекмурадова С.І. та завідувач відділом Юзік Ю.М. запросили своїх читачів, маленьких і дорослих, пройтись бібліотечним бульваром, де розташувались книжкові локації «Книга – подорож», «Книга – ювіляр», «Книга – кросворд», «Письменник – ювіляр»; «Книга – пазл», «Книга – віммельбух», «Книга – загадка», «Журнал – ювіляр».

А допомагали представляти різноманітні літературні «Родзинки» бібактивісти.

Ерудити змогли перевірити свої знання під час гри «Що? Де? Коли?», в літературному аукціоні, в конкурсі розгадування кросвордів.

А під час анкетування «Для чого нам потрібна книга?» всі присутні пришли до єдиної думки, що читання книг – це ще й насолода і відпочинок.