Повість "Старий і море"

2020-04-16

Повість "Старий і море" принесла авторові всесвітнє визнання, після її виходу Хемінгуеєві була присуджена Нобелівська премія за створення стилю, що найбільш відповідає нашій добі. Хемінгуей добре знав умови життя і праці рибалок. В 1937 році він створив на Кубі групу реєстрації рекордних виловів, яка згодом виросла в Міжнародну риболовну асоціацію. Останні роки свого життя письменник прожив на Кубі. Там, на Кубі, в січні - лютому 1951 року і була написана повість. У травні 1953 року стало відомо, що повісті "Старий і море" присуджено вищу літературну нагороду США - премію Пулітцера. Сила цього твору - в зображенні людини. Старий рибалка стає на двобій з морем, величезною рибиною. Не як ворог, а як частка природи. І зливається з нею, і перемагає її водночас. І цю велику майстерність він мусить передати хлопцеві - чужій дитині, яку треба вчити мужності, вміння боротися за життя. Читач неодмінно сприйме гімн Непереможності людини, її здатності вистоїти, подолати всі перешкоди на своєму шляху. Оця віра в людину і є найхарактернішою рисою творчості письменника. Чекаємо вас, діти після карантину у дитячій бібліотеці №4.

#Бібліотека_філія4