Джеральд Даррелл "Зоопарк в його багажі"

2020-04-10

/Files/images/дар3.jpg

Якби звіри, птахи та комахи вміли говорити, можливо вони б удостоїли містера Даррелла Нобелівськоії премії.

Цього року відомому англійському натуралісту, вченому-зоологу, письменнику, засновнику Джерсійського зоопарку та "Тресту охорони дикої природи", які зараз носять його ім'я, Джеральду Малкольму Дарреллу виповнилося б 95 років. Головна заслуга цієї дивовижної людини - створення найефективнішої методики порятунку зникаючих видів тварин, якою і сьогодні користуються служби охорони природи багатьох країн.

Юні книголюби, а хто з вас, любителів живності, не зачитувався книгами цього вірного захисника "братів наших менших". Більшість книг - це подорожні нотатки, і всі вони без винятку біографічні.Шановні читачі, у дитячій бібліотеці 22 є "Зелена серія" книг, в яку входять твори Джеральда Даррелла. Книжки дуже захоплюючи і їх варто прочитати!