До Дня визволення Одеси

2020-04-08

/Files/images/P00407-143504.jpg

76 років відділяє нас від пам'ятного дня – 10 квітня 1944 року, коли на приміщенні Одеського театру опери та балету замайорів прапор Перемоги. Це стало символом визволення Одеси від румунських та німецьких окупантів. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу. Завдяки добре продуманому плану операції, військовій майстерності, наполегливості та мужності солдат, героїзму партизан та підпільників, вдалося уникнути важких вуличних боїв, що зберегло життя мирного населення та врятувало від руйнації пам’ятки архітектури та мистецтва Одеси.

Обов’язок молодих одеситів пам’ятати про події тих років, що принесли бойову славу місту-герою Одесі, славу, здобуту ратним подвигом наших батьків, дідів та прадідів. Бібліотека-філія №37 підготувала книжкову виставку, присвячену 76-річниці визволення Одеси.

#10квітня_бібліотека37