І знов література! Сьогодні – загадкова Німеччина.

2020-04-07

Арне Блум – псевдонім німецького кримінального авторитета Рейнхарда Рона. Рон народився 7 квітня 1959 року у місті Оснабрюке. Він письменник, перекладач та редактор. З 1987 по 1994 рік Рон працював лектором, а потім став керівником програми у підрозділі видавничої групи Build Up. Важкий життєвий досвід Рона та праця у видавництві спонукала його до написання серії детективів. Але головними героями і слідчими його романів виявляються ні хто інший, як Свині. Наркотики, шантаж та вбивства розумні, незвичайні нишпорки лузатимуть, як насіння. Книга написана для дітей старшого шкільного віку, шанувальників іронічного детектива.

Клаус-Петер Вольф народився і виріс у Гельзенкірхені. Після закінчення школи він відмовився по своїм особистим мотивам від призову у бундесвер(міністерство оборони ФРН). Замість цього він працював санітаром у лікарні. За свій самий відомий роман «Хто вбив Махмуда Первера?» у 1985 році він був удостоєний премії Анни Франк. Але найважливіше місце у його творчості займає написання дитячих книжок. Оповідання з книги «Війна паперових голубів» були написані у різний час. Ці короткі історії Вольфа оповідають про пересічні випадки із життя підлітків, з якими вони стикаються кожного дня. Одначе, коли вони виявляють достатньо сміливості, винахідливості та наполегливості, їм вдається досягти свого.

Крістіан Тільманн - сучасний і дуже популярний німецький автор книжок для дітей та юнацтва. Він народився у 1971 році у місті Вупперталь. Вивчав філософію та германістику у Гамбурзі, і сьогодні живе в Кельні. Це достатньо молодий, талановитий і успішний письменник, книги якого були перекладені понад 20 мовами та отримали кілька нагород. Серія «Суперники» складається із 6-ти книжок. Якщо хтось вважає, що футбол - це звичайна спортивна гра, то йому необхідно прочитати ці книги. «Близнюки рідко грають поодинці» перша із них. Спортивний майданчик і команда однодумців вчать близнюків Пауля та Пію не тільки грі у футбол, а й стосунків, важливих для життя. А всі шість книг прочитає тільки той, хто є справжнім шанувальником футболу.

Текст – Новицкая Нина
Фото – Писаная Анна
Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi