10 квітня в Одесі

2020-04-07

В цей день в Одесі святкують день визволення в ході Другої світової війни. 10 квітня 1944 року, в ході Одеської операції, війська 3-го Українського фронту за сприяння сил Чорноморського флоту, повністю звільнили Одесу від німецьких і румунських окупантів.

Традиційно з року в рік в цей час у всіх дитячих бібліотеках Одеси проходять урочисті зустрічі з ветеранами Другої світової війни і влаштовуються виставки книг, які описують події тих років.

На жаль, в цьому році через вимоги карантину традиція ця трохи порушилася. Але завдяки Інтернету ми можемо згадати про події тих років, погортавши старі світлини.

А книги після закінчення карантину чекають вас в дитячих бібліотеках міста.

До зустрічі після карантину!

На світлинах учні Одеського юридичного ліцею на зустрічі з Ніною Яківною Гордієнко-Стамікосто в бібліотечно-інформаційному центрі 10 квітня 2016 року.

#10квітня_дитячібібліотеки

***
Розміщено на сторінці блогу Відділу довідково-бібліографічних та інформаційних послуг "КУ ЦМБС для дітей" м. Одеси “Бібліолоція”