До дня народження М. Рильського.

2020-03-23

/Files/images/IMG_20200323_110410.jpg

У бібліотеці-філії №21 можна переглянути журнал «Личности», якими забезпечує система бібліотек усі філії. На його сторінках друкуються розповіді про зірок кіно, видатних художників, письменників та політиків. Особливістю журналу є те, що особистості стають з нами на один щабель, і ми розумієм: ті далекі зірки такі ж люди як ми. У номері 3 за 2020 рік є матеріал, присвячений творчості Максима Рильського, адже 19 березня Україна відзначала 125 років від дня народження видатного поета. Він так звертавсь до читачів:

«Читачу! Поглянь, усміхнись:
Я твій, я не вмер, я живий!»
Смерть поета 24 липня 1964 року обірвала його пісню, але житимуть створені ним нев'янучі художні цінності.
«Як не любити весни многошумної,
Меду пахучих суцвіть.
Як не любити роботи розумної,
Праці, що дух веселить?»

«Ми працю любимо, що в творчість перейшла,
І музику палку, що ніжно серце тисне.
У щастя людського два рівних є крила:
Троянди й виноград, корисне і красиве.

Пропонуємо переглянути журнал «Личности», на сторінках якого українські зірки сяють разом із світовими.