Міжнародний день рідної мови.

2020-02-25

/Files/images/IMG_20200224_142853.jpg

Рідна мова моя, поетична, пісенна,

Пелюсткова і ніжна, як спів солов’я.

Як народу душа: щира, добра, натхненна,

Ти найкраща у світі, бо рідна, моя!

(Надія Красоткина)

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі.

В Україні це свято відзначають з 2002 року

У рамках цього свята в Центральній міській дитячій бібліотеці відбулося декілька заходів. Так, для дев’ятикласників школи № 57 у літературно-музичній вітальні відбувся святковий концерт.

Привітати читачів прийшли наші давні друзі — ведучи солісти Одеських театрів. В їх виконанні пролунали народні пісні та арії з українських оперних творів.

Гостя з Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька Любов Іванівна Федченко підготувала пізнавальну бесіду про особливості і багаті можливості української мови.

Діти з захопленням слухали музичні твори. На прикладі шедеврів, створених українським народом, вони усвідомлювали цінність української мови - духовного скарбу нації.