Запрошуємо у світ книги.

2019-12-16

/Files/images/лев3.jpg

Книги як і люди - вночі вони міцно сплять, а вдень крокують пліч-о-пліч із хлопчикам й дівчатками. Та для того, щоб книги потоварищували з дітьми, необхідно записаться до бібліотеки. Саме так і вирішили зробити учні 1-А та 1-В класів ОЗОШ 63. Зовсім недавно вони вперше переступили поріг школи, та вже майже всі навчились читати. Маленькі читачі вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут іх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели іх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.

Завідуюча дитячої бібліотеки 22 Наталя Левченко познайомила з бібліотекою та зазначила, що книга в житті людини має величезне значення, бо вона була і залишається головним джерелом інформації. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно бережно ставитися до неї, берегти, і вона роповість багато цікавого.