Бринить співає наша мова.

2019-11-25

/Files/images/IMG-04055557ee2ff5cd5d8273f5b74bcac0-V.jpg

За рішенням ЮНЕСКО з 2000 року 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Напередодні цього свята у літературно-музичній вітальні Центральної міської дитячої бібліотеки зібрались восьмикласники ЗОСШ №57 на музичну годину, яку підготували разом з бібліотекарями актори Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька і Одеської обласної філармонії.

Завідувач літературною частиною українського театру Любов Федченко розповіла про різноманіття мов та культур, про значення мови для народу, про корифеїв української драматургії, вистави яких прикрашають репертуар театру. Денис Богачов виконав арію Карася з першої української опери Семена Гулака-Артемовського а потім разом з Ганною Шпак — комічний дует Одарки і Карася. Пісні з вистав пролунали у виконанні Наталії Шпир та Ганни Шпак.
Наприкінці заходу читачам була запропонована література з книжкової виставки “А мова схожа на квітник”.