Бібліо-клуб "Бібліотека - територія толерантності"

2019-11-21

/Files/images/20191119_122003_resized.jpg

Людина може обійтись без багатьох речей, але не без іншої людини.

Навіть на самоті вона подумки звертається до інших людей. Наприклад, коли приміряєш новий одяг або робиш зачіску, думаєш, що скажуть твої друзі, чи не вважатимуть вони тебе відсталим або занадто "крутим". Попри все людські стосунки нерідко спричиняють проблеми: непорозуміння, суперечки, конфлікти. Щоб запобігти цьому, треба навчитися ладнати з різними людьми.
Дитяча бібліотека №10 стала територією толерантності для читачів 41та 30 шкіл, де діти мали можливість поспілкуватися і знайти відповіді на важливі питання.
Тренінговий модуль для підлітків на вірішення конфлікту та виход із важких ситуацій провела психолог-волонтер Міжнародної програми "Альтернативи насильству" в Україні Шмендрак Н.Г.
Про права на повагу до своєї честі та гідності, на захист від насильства та інші правові питання розповіла представник Головного управління юстиціі в Одеській Області Сільверструк І.О. Наприкінці заходу всі бажаючі мали змогу прийняти участь у створенні емблем "Толерантності".