Історія без цензури: постаті

2019-10-24

/Files/images/IMG_20191023_110403.jpg

У бібліотеці-філії №8 23 жовтня для завідуючих філіями та бібліотекарів старших відділів ЦМБС для дітей міста, бібліотекарів шкіл мікрорайону була проведена лекція циклу історичних подорожей «Історія без цензури: постаті».

Перед присутніми виступив доктор історичних наук, доцент кафедри історії України ОНУ ім. Мечникова Вінцковський Т.. Він розповів про героїчну постать в історії України – Тараса Чупринку (Романа Шухевича), який у галереї національних борців ХХ ст. займає виняткове місце, адже він український політичний і військовий діяч, головнокомандувач Української Повстанської Армії, Герой України. Саме Шухевич керував українським підпіллям у боротьбі з нацистською Німеччиною і збройною боротьбою проти радянської влади 1944 по 1950 рр. в Україні за Незалежну Соборну Україну.

Була представлена книжкова полиця: «Роман Шухевич – людина і вояк».