Хліб – усьому голова

/Files/images/IMG_20191018_122411.jpg

В святковім сяєві зорі

Оджнивували жниварі,
В амбрах збіжжя не вмістити.
Яке то щастя – хліб ростити!
В село везуть останній сніп,
Медово пахне свіжий хліб.
О. Пархоменко
Де б ви не накривали на стіл, яких би страв не наготували, всі старання будуть марні, якщо забудете про хліб. Найдобріші ласощі з часом набридають. Хліб – ніколи.
Який же подати? – чорний чи білий? А він буває дуже різний: житній, пшеничний, питльований, подовий, ризький, бородінський… У всякого хліба свій смак, своя форма: паляниця, калач, буханець, батон, багет…
У бібліотеці 48 зібралися дітлахи 3В класу ЗОШ №5 дізнатись, скільки праці вкладено в буханець хліба, які етапи проходить зернятко, щоб ми поїли духмяний та смачний хліб. Про все це розповіла бібліотекар молодшого відділу Тетяна Миколаївна Стародубець.Справжня цінність хліба не обчислюється гривнями. Спробуй оцінити сонячне світло, красу землі, тепло рідного дому! Зустріч пройшла дуже жваво, читали вірші про хліб, прислів’я та приказки, намалювали свої улюблені хліб й булочки. У кінці заходу всі посмакували духмяним хлібом та бубликами.