Музична панорама

2019-10-11

10 жовтня в ОЗОШ №44 для учнів 6-х класів бібліотекарі філії №37 разом зі шкільним бібліотекарем та викладачем музичної школи № 5 Г. П. Вагановою провели музичну панораму до 215-річчя М. І. Глінки.

Читачі ознайомились з цікавими фактами з життя та творчості великого композитора. Говорячи про зв’язки Михайла Глінки з Україною, потрібно зазначити, що він неодноразово бував в Чернігові, Ічні, Ніжині. В Качанівці у маєтку мецената Григорія Тарновського в 1838 році Глінка працював над оперою «Руслан и Людмила», яка була визнана найбільшим його творчим досягненням.
Впродовж заходу діти слухали уривки з опери, романси та пісні, симфонічні твори - «Вальс-фантазия», «Камаринская», вокальну музику українською мовою на вірші Віктора Забіли - «Не щебечи соловейку», «Гуде вітер вельми в полі».
На завершення читачі оглянули представлену літературу за темою.