Таємниці нашої планети

2019-09-26

/Files/images/IMG_20190925.jpg

Кожному з нас властиве незабутнє й прекрасне почуття відкриття нового - небаченого й невідомого, часом дивного й несподіваного.

Здається, за багато століть ми мали б знати про Землю все. Але це не так. Величезний і загадковий світ континентів і океанів дбайливо оберігає свої секрети.

Бібліотекарі 19 філії разом з читачами спробували розгадати деякі таємниці нашої планети. Діти дізналися про історію виникнення планети Земля, континентів і океанів, живих істот, які їх населяють. Також познайомилися з рекордами, досягненнями і відкриттями у галузі географії. Разом з цікавими книгами бібліотекарі навчають допитливих школярів розуміти навколишній світ, захоплюватися ним, плекати і охороняти нашу прекрасну тендітну Землю.