Тиждень безпеки

2019-09-20

/Files/images/DSC05341.JPG

Як часто ми замислюємося над тим, яким необхідним правилам безпеки треба навчити наших малюків, щоб вони не потрапили у біду, коли нас немає поруч? А чи виконуємо ми основні принципи безпеки?

19 та 20 вересня у бібліотеці №48 пройшов тиждень безпеки для дошкільнят ДНЗ №№66 і 88. Дівчата та хлопці в ігровій формі дізнались, як поводитись вдома і на вулиці, користуватися електричними пристроями та дрібними предметами. Гострі предмети – ножі, ножиці, спиці необхідні в нашому побуті, але і вони можуть бути небезпечні, якщо їх використовувати не по призначенню. А що робити при пожежі ?Як поводитись і викликати допомогу?
Особу увагу бібліотекарі приділили малюкам із спеціалізованої групи ДНЗ 66, яких бібліотека опікує вже шостий рік.