100-річчя Одеської кіностудії

2019-09-18

/Files/images/VipTalisman5.jpg

Легендарна Одеська кіностудія відсвяткувала у цьому році своє 100-річчя. Вона є однією із найдавніших у світі та може похвалитися понад 700 фільмами різних жанрів. На студії свого часу працювали такі майстри як Віра Холодна, Олександр Довженко, Кіра Муратова та інші. В бібліотеці №24 пройшла зустріч, присвячена цієй даті. Напередодні читачі познайомилися з історією кіностудії, відвідали її музей, зали, присвячені життю і творчості Віри Холодної, Олександру Довженку, Володимиру Висоцькому, меморіал діячам кіно, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни, побували в знімальних павільйонах, де змогли своїми очима побачити творчий процес створення кінофільмів, дізналися дивовижні факти про зародження і розвиток кінематографу в Одесі, побачили костюми з фільмів "Д'артаньян і три мушкетери", "В'язень замку Иф", "У пошуках капітана Гранта».