Усілякі цікавинки

2019-06-14

/Files/images/IMG-5470b5731111cb12373b267b12a58070-V.jpg

З початком літніх канікул все довкола наповнилося юрбами дітей. Ожили театри, парки, кафе – всі намагаються чимось зайняти і якомога більше показати маленьким чомучкам. Гамірно стало і у бібліотеках: старшокласники намагаються перечитати програмову літературу, а читачі молодшого абонементу активно ходять на екскурсії. Так, 14 червня вперше до бібліотеки-філії № 8 завітали учні ЗОШ № 79, які відвідують пришкільний табір «Бригантина» разом зі своїм класним керівником Тимчинською Аллою Леонідівною. Дітки вели себе дуже ввічливо, а повагу до вчителя не можливо було не побачити. У розмові з бібліотекарем учні показали себе надзвичайно ерудованими, а після екскурсії хлопчики та дівчатка на асфальті намалювали бібліотеку своєї мрії. Всім хочеться побажати гарного літа і яскравих вражень на наступний рік.