Тато, мама і я.

2019-06-06

/Files/images/IMG_20190606_095846.jpg

«Без сім’ї нема щастя на землі», - йдеться в давній народній приказці. Сім’я – це фортеця, порятунок від труднощів, захист від жорстокого світу. Міцна родина дарує тепло, затишок, спокій, адже вдома нас оточують рідні люди, які нас люблять, розуміють, завжди намагаються допомогти.

Саме про сімейну фортецю йшла мова з учнями 1 класу ЗОШ №99, зустріч з якими відбулася 6 червня у бібліотеці-філії № 8. Бібліотекар разом з дітьми визначили, що об’єднує родину: сімейні традиції, вечеря за столом, перегляд мультиків. Дуже приємно, що учні об’єднуючим фактором назвали КНИГУ, читання разом. А бібліотека, в свою чергу, може надати безліч цікавих новинок для сімейних зустрічей, крім того, саме будиночок для книг може прикрасити літній відпочинок!