"Зіграємо книгу!"

2019-06-05

/Files/images/все6.jpg

А коли я став по-справжньому дорослим, мені страшенно захотілося повернутись назад у дитинство - догратися, досміятися, добешкетувати...

В. Нестайко

Всеволод Зіновійович Нестайко неперевершений дитячий письменник, класик української літератури. Його книги і розповіді відрізняються яскравими персонажами, веселими і захоплюючими пригодами, фірмовим авторським гумором. За більш ніж 50 років В. Нестайко видав близько 40 книг, казок і п'єс, які переведені на двадцять мов світу.

Одна з найбільш відомих історій автора - "Тореадори з Васюківки".
Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури внесла трилогію "Тореадори з Васюківки" до Особливого почесного списку імені Г.Х. Андерсена як одне з видатних творів світової літератури для дітей.

4 червня юні читачі пришкільного літнього табору ОЗОШ 82 разом з дитячою бібліотекою 22 познайомилися з творчістю В. Нестайка у книжковому летсплею "Зіграємо книгу!".

Діти почули про цікаві факти з життя самого письменника, а також історію створення його чудових книг. За мотивами циклу творів В. Нестайка "Незвичайні пригоди у лісовій школі" були проведені театральні ігри у яких з задоволенням прийняли участь школярі.