Запрошуємо на День італійської культури

2019-06-03

6 червня в 11.00 у філії № 40 (просп.Добровольського, 148) КУ “ЦМБС для дітей” відбудеться День італійської культури за бібліотечним проектом “Одеса багатонаціональна”. Гостям свята пропонуються: урок італійської мови, різноманітні вікторини, віртуальна екскурсія-гра по історичним пам'яткам Італії, презентація книжкових виставок. Буде працювати “Дартс-піца” - сектор для рухливих та влучних.

Бажаючі зможуть прийняти участь у різноманітних майстер- класах: зробити книжкову закладку, скласти на швидкість пазли з італійськими пам'ятками, позмагатись на звання найкращого кухаря, зробити справжню венеційську карнавальну маску. Всіх переможців очікують призи.

Захід проводиться при підтримці Центра історії та культури ім. Джузеппе Гарібальді ОНУ ім. І.І.Мечнікова.