"Рідна мова в іграх, віршах і загадках"

2019-05-28

/Files/images/яз2.jpg

В вас мудрість вічна і любов жива...

А хтось же вас народжував, слова,
Хтось ті суцвіття звуків винаходів,
Що стали потім мовами народів.
С. Тельнюк

На честь Дня слов'янської писемності та культури дитяча бібліотека 22 завітала в гості до учнів 4-Г класу ОЗОШ 82 та учнів 3-А класу ОЗОШ 78.
Завідуюча філіі Наталія Левченко запросила юних читачів у чарівний світ усної народної творчості.

З давніх-давен народ складав казки, пісні, загадки, прислів'я... Вони передавалися з вуст в уста, тому їх об'єднують назвою усна народна творчість. Це спільне надбання багатьох поколінь.Письменники завжди збирали їх та записували. Завдяки цьому вони і дійшли до нашого часу.
Діти познайомилися з різними жанрами рідної мови. Це і заклички, кричалки, тараторкі, шумелки, звенелкі, лічилки, дражнилки, жарти-примовки, перевертні, фразелогічні звороти, крилаті вислови.

Молодші школярі залюбки брали участь у мовній гри "Рідна мова в іграх, віршах і загадках" та вікторині "Цікава фразеологія".