Краєзнавча година "Скарби Одеських музеїв"

2019-05-16

/Files/images/20190515_103003.jpg

Музеї потрібні для духовної території душі, для того, щоб розуміти своє минуле, щоб орієнтуватися в суспільних процесах.

Скільки чудових миттєвостей згадуємо ми після відвідування храмів мистецтва, скільки думок і яскравих спогадів розквітають в нашій душі, коли ми дивимось на витвори мистецтва. Радіємо за наше місто, яке майже, кожен рік поповнюється новими музеями. І немає значення розмір цього музею, цінно те, що кожен одесити і гість нашого сонячного міста може вибрати собі за смаком де чудово провести свій вільний час.

15 травня в бібліотеці-філії 19 пройшла краєзнавча година "Скарби Одеських музеїв". Діти активно обмінювалися враженнями про музеї, в яких їм довелося побувати, гралися в гру "З якого музея цей експонат?". А потім всім класом пофантазували на тему "який музей ще повинен з'явитися в Одесі і чому?"