Величальне свято «Мамо моя рідна і єдина ластівка добра і теплоти»

2019-05-15

/Files/images/20190513_122642_resized.jpg

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято матері.

Мати – символ усього найкращого, найщирішого, найсвятішого. Мати – це перше слово, яке з радістю, з усмішкою вимовляє дитина. Мати – це слово, яке найчастіше повторює людина у хвилини відчаю і радості. Мати любить свою дитину, завжди зрозуміє її , допоможе, розділить її радість і смуток. Мати – всьому початок. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища.

Своїх матусь вітали і в дитячій бібліотеці-філії №10 учні 2-х класів. Діти підготували вірші, поробки, малюнки, квіти. Разом з мамами хлопчики та дівчатка співали пісні і приймали участь у веселих конкурсах та вікторинах «Кулінарний», «Ой, поспішаю на роботу», «Супермаркет», «Годувальники». Активісти бібліотеки показали інсценівки гуморески Павла Глазового «Мудра мати» і вірша Анатолія Костецького «Батьки-чомучки».

Гостями бібліотеки були О.Рапай з Територіального центру соціального обслуговування та Л. Вегержинська від Ради ветеранів війни і праці.