Літературне есе: «Чарівник цирку»

2019-04-18

/Files/images/IMG_0193.JPG

"Куточок дідуся Дурова", "Країна чудес дідуся Дурова", "Театр звірів імені В.Л. Дурова" - ці назви знайомі багатьом людям з різних країн. І дійсно - це незвичайний будинок, подібного якому в світі більше немає. Тут панує мир і злагода між Людиною і Природою. Тут живуть поруч бувальщина і казка. " Кут дідуся Дурова »- єдиний в світі театр, де актори - тварини. Середній вік глядачів цього театру - від 1,5 до 9 років. Тварини показують тут уявлення, як за мотивами відомих дитячих казок, так і за оригінальними творами, написаними спеціально для «Куточка дідуся Дурова». Основа репертуару - це повноцінні, сюжетні спектаклі, в яких тварини є повноправними артистами і партнерами. І саме це дає право «куточків дідуся Дурова» називатися Театром звірів династії Дурових. «Куточок дідуся Дурова» - це сімейний театр. З початку XX-го століття в ньому працювало і працює не одне покоління знаменитої на весь світ циркової родини. Заснував театр в 1912 році Володимир Леонідович Дуров. Театру понад 100 років. Тут є музей, що розповідає про історію театру і династію Дурових. У виставі «Мишача залізниця» мавпочка - машиніст, ведмідь - двірник, а собаки зустрічають поїзд з квітами. Ці та інші факти про відомий театр звірів дізналися читачі філії 40, прийшовши в гості 18 квітня. Діти в ігровій формі закріпили отриману інформацію, прослухали уривки з книги Дурова, малювали і в завершенні зустрічі переглянули відеоролик про чудовий куточок звірів.