Бібліотека єднає!

2019-03-22

/Files/images/IMG_20190322_08.jpg

22 березня бібліотека-філія №8 приймала маленьких гостей, ними стали учні та вчителі загальноосвітньої приватної школи «Промінь знань».

Чимало доль і культурних традицій переплелось і продовжують існування на теренах України. Але самим важливим є те, що ті люди, котрі волею долі змушені починати нове життя на чужині, з гордістю говорять, що вони - українці. Перед цими людьми з повагою схиляєм голову – вони шанобливо ставляться до чужих культур, і не забувають свої традиції! Підтвердженням цих слів стала сьогоднішня зустріч. Дітки з цікавістю слухали розповідь про Україну, її історію та традиції, продекламували вірші Т.Г. Шевченка та дитячі віршики, чим показали захоплення українською культурою.