Мама - це поруч земне, мудре прекрасне диво!

2019-03-19

/Files/images/мама1.jpg

Найвідоміші жінки світу. Хто вони? І чому вони удостоєні такого видатного звання? Відповідь проста. У свою епоху вони були настільки яскравими особистостями і зробили так багато для світової історії моди, кіно, науки, індустрії краси або політики, що їх образ досі викликає бурю емоцій серед оточуючих.

Жінки-матері. Іх мільйони, і кожна несе у своєму серці материнську любов. Серця їхні говорять на единій мові світу, і кожний з нас скаже: "Найкраща мати - моя мама", адже немає меж її ніжності, хто б не була вона, де б не жила, яка б кров не змушувала битися її серце... Імена деяких нам широко відомі, про інших ми навряд чи чули, але це не робить їхні досягнення менш цінними і вагомими.

Завідувач філією 22 Наталія Левченко та бібліотекар старшого відділу Тетяна Тищук провели для учнів 6-А класу, ОНВК "Гармонія" поетичний вернісаж:“Усе на землі від материнських рук!”

Бібліотекарі розповіли читачам, що протягом багатьох століть жінки у всьому світі керували державами, боролися за права своіх народів, робили наукові відкриття, надихали на подвиги і самі ставали першовідкривачами.

Познайомили учнів з фрагментами біографіі матерів відомих поетів і письменників, з найвпливовішими жінками в історіі, такими як Катерина Медічі, Елеонора Аквітанська, княгиня Ольга, Елизавета Перша і Друга, королева Вікторія, Роксолана, Жанна Д'арк, мати Тереза, Коко Шанель. З жінками-вченими - Іпатія Олександрійська, Марія Кюрі, Софія Ковалевська. З творчістю знаменитих авторів-жінок - АгатиКристі, Астрід Ліндгрен, Джейн Остін, сестер Бронте, Джоан Роулінг, Мері Шеллі, Жорж Санд.

Розповідь супроводжувалася ліричними віршами про жінку-загадку.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Червень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930