Виховна година: «Тарасові слова слова то правда жива»

2019-03-07

/Files/images/20190305_120324_resized.jpg

Подякуємо долі,

Що сьогодні у нас
Є країна і воля,
І наш світоч – Тарас!
Перші дні весни – чудова пора року. Адже саме весна пробуджує землю, живить першими добродарчими соками і природу, і нас із вами, бо ми – так само невід’ємна частка Природи.
А багато-багато років тому весна, один з її березневих днів, подарувала Україні та всьому людству славетного Кобзаря, співця і сина України.
Напередодні 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича у дитячій бібліотеці – філії №10 зібрались читачі, учні 3-го класу ОЗОШ № 30, вчителі, батьки, щоб разом вшанувати Великого Кобзаря.
Бібліотекарі представили книжкову виставку «Кобзар живе у пам’яті народній», ознайомили присутніх з творчими і бібліографічними цікавинками, піснями на вірші Кобзаря, що стали народними.
А діти на шану великого генія України продемонстрували свої таланти – вірші, пісні, інсценівки «Пригоди Тарасика» та «Запальний танок».