Музична рапсодія “Сонячне світло у музиці, ім'я тобі - Моцарт!”

2019-02-01

/Files/images/IMG-05785e8b8d68003ed2d4d06a684f4545-V.jpg

1-го лютого у музично - літературній вітальні Центральної міської дитячої бібліотеці, що на Французькому бульварі, 11-а читачі-старшокласники і усі бажаючі ознайомилися з геніальною музикою віденського композитора Вольфганга Амадея Моцарта і книжками, які розповідають про його долю і творчість.

Аристократична публіка - сучасники Моцарта - не розуміла, а у останні роки зовсім не приймала його твори. І лише у ХХ столітті до кінця було усвідомлено емоційне багатство і внутрішня трагічність його мистецтва, що близько сусідствує з зовнішньою безтурботністю, сонячною мажорністю фрагментів його музики.
У виконанні солістів Одеського національного академічного театру опери і балету - народної артистки України Лариси Зуєнко, лауреатів міжнародних конкурсів Наталії Каданцевої, Аліни Другак, Олександра Прокоповича, Богдана Панченко, Леоніда Попова і концертмейстера театру Вероніки Струк - пролунали арії з опер “Свадьба Фігаро”, “Дон Жуан”, “Чарівна Флейта”, “Allegro Cоль мажор” для клавіра і фантазія ре-мінор.
Ведучі Людмила Волкова і Вероніка Струк розповіли про історію створення опер Моцарта та цікаві факти з його біографії.