День Соборності України.

2019-01-23

/Files/images/IMG_5087.JPG

22 січня 1919 року на площі Святої Софії задзвонили дзвони, які сповіщали про відродження Самостійної Соборної Української Народної Республіки. Це було велике свято, і тому українці в цілому світі кожного року відзначають його. Для жителів сучасної України цей день є важливим національним святом, його святкування супроводжується урочистостями на державному рівні. Люди єднаються, щоб показати, що ми є діти нашої одної великої України і бажаємо всі жити в злагоді.

В бібліотеці-філії №21 до сторіччя цього великого свята було підготовлено виставку книг «Держава наша є і вічно буде» Бібліотекар Олена Нікітіна провела зустріч з читачами на якій розповіла про значимість цієї події. Малі читачі відчули себе громадянами України, були сповнені бажання жити в своїй Вітчизні в мирі й дружбі
Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі,
Бо ти в нас найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти на землі
У цей же день до бібліотеки-філії №48 прийшли семикласники п'ятої школи. Разом із бібліотекарем Любов'ю Ігнатьєвою вони поринули в ті славні часи нашої держави, відкрили для себе нову сторінку історії, ім'я якої – Соборність України.
Був проведений українознавчий турнір під назвою «Немає в нас східних і західних, всі ми – народ України». Команди синіх і жовтих за кожну правильну відповідь отримували сердечка відповідних кольорів. Змагання пройшло жваво, правильні відповіді зустрічалися емоційними оплесками всіх учасників. На закінчення звучало «Ура! Разом!». Читачі справно складали пазли карти нашої держави та державних символів. Вдалим доповненням були і їх малюнки, присвячені нашій країні. А на завершення - всіх об'єднала патріотична акція символічним живим ланцюгом.