Літературна вітальня «Зустріч з письменником»

2019-01-18

/Files/images/Сушинский_1.jpg
У бібліотеці-філії №8 17 січня відбулася цікава зустріч з відомим українським письменником та науковцем, академіком, лауреатом численних міжнародних і Всеукраїнських літературних премій Богданом Сушинським. Були присутні завідуючі та бібліотекарі ЦМБС для дітей міста.
Богдан Іванович розповів про свою літературно-творчу працю, дослідницьку роботу в архівах, музеях і бібліотеках зі старовинними книгами, документами, літописами.
Тематика його творів різноманітна. Він є автором циклу романів про Другу світову війну, філософсько-психологічних, історично-авантюрних і пригодницьких романів. Окрему сторінку його творчості становлять твори для дітей та збірки поезій.
Було дуже приємно дізнатись, що Б.Сушинський став цьогорічним лауреатом почесної відзнаки за визначну літературну діяльність імені Джека Лондона та відзначений премією імені Пантелеймона Куліша за майстерність та широкий пошук, велику подвижницьку, громадську діяльність та популяризацію української літератури в світі.
Бібліотеці він подарував свою книгу – «Енциклопедія Львівської Старопігії. ХV- початок ХХІ ст.».