Віртуальна мандрівка

2018-06-18

У бібліотеці філії 10 відбулася віртуальна мандрівка безмежними просторами нашої країни.

Наші - землі, це не тільки країна, а й держава, яка має свої герб, прапор і гімн – державні символи, а також Основний Закон нашої держави – Конституцію. День Конституції ми святкуємо 28 червня з 1996 року.
В філії №10 відбулася ігрова програма з якої читачі ознайомилися з основними відомостями про Українські землі, за допомогою карти відшукували держави, які межують з Україною, дізналися історію створення державних символів, добирали гарні слова про українську мову, та розповідали вірші Т.Г. Шевченка.

Гості свята Моїсеєва Л.М., Бендер Б.З. та Шовковенко М.А. подякували бібліотечному колективу за високий рівень проведеного заходу, теплу, приємну атмосферу.