«Обережним будь завжди»

2018-06-07

Щоб уникнути біди,

Усе на місце поклади:…Заховай всі зайві речі,Будеш ти тоді в безпеці.Науковий розвиток змінив і покращив наш побут. Централізоване тепло, водопостачання, газифікація будинків, електропобутові прилади, засоби побутової хімії, різноманітні оздоблювальні матеріали і багато іншого полегшили наше життя, зробили його комфортнішим.Бажання жити в гарних умовах неминуче приносить у наш побут джерела небезпечних і шкідливих факторів. Більша частина нещасних випадків у будинку пов’язана з дією електричного струму, пожежами, різними отруєннями. Тому важливо знати правила поведінки з електроприладами, газовою плитою, а також дотримуватись вдома чистоти.Скільки шкоди можуть завдати неприбрані на місця предмети: кнопки, скріпки, ножиці, сірники… Порядок у будинку не тільки для краси, а й для безпеки. Щодня ми буваємо в різних місцях, спілкуємося з різними людьми й інколи навіть й не думаємо про небезпеки, які на нас чекають.Дехто вважає, що небезпека - це ніби лід взимку на дорозі: йшов, послизнувся, впав. Але не буває, щоб небезпека з’явилася відразу, нізвідки. Небезпечна ситуація складається з низки передумов. З метою сформування в читачів правил безпечної поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях у бібліотеці філії №10 спільно з інспектором Державної служби України з надзвичайних ситуацій Суворівського району Альоною Віталіївною Дячук пройшов профілактичний захід «Обережним будь завжди».Читачі разом з бібліотекарем говорили про небезпеку, яка може спіткати дітей вдома, на вулиці, в під’їзді та на морі. Виконали тестове завдання: «Що правильно», прослухали поради доктора Айболита та розповідали повчальні вірші.Діти взяли участь у вікторині та відгадували загадки від пані пані Безпеки.

Попередня Травень 2024 Наступна